1. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym, dziś o godz. 18.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza święta wieczorna.
2. DROGA KRZYŻOWA w piątek o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich do rozważania Męki i Śmierci naszego Zbawiciela.
3. KARTKI do Spowiedzi Wielkanocnej należy odbierać po Mszach świętych w zakrystii. Przypominamy o tym szczególnie rodzicom, których dzieci w najbliższym czasie będą uczestniczyły w Rekolekcjach Wielkopostnych.
4. Trwają Rekolekcje Neokatechumenalne. Nauki głoszone są w poniedziałki i czwartki po wieczornych Mszach świętych o godz. 19.15.
5. Zachęcamy do adoracji i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Modlitwom przewodniczą Panie z parafialnych wspólnot modlitewnych. 
6. Dziś po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 12.00 odbędzie się kolejne SPOTKANIE Z RODZICAMI dzieci przygotowujących się do uroczystej I Komunii świętej. 
7. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę 8 marca br. również po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 12.00.
8. Młodzież, która w minionych dniach pod opieką Ks. Bartłomieja przebywała na Rekolekcjach w Hartowcu, serdecznie dziękuje wszystkim którzy wsparli ten wyjazd. Uczestnicy rekolekcji pamiętali o ofiarodawcach w swoich modlitwach. Dziękujemy!
9. Parafialne Koło Teatralne „Talitha kum” powstałe przy współpracy z Młodzieżową Wspólnotą „Effatha” zwraca się z serdeczną prośbą o podarowanie zalegających w naszych domach materiałów z których młodzież pragnie uszyć kostiumy na rzecz wystawianego Misterium Męki Pańskiej pt. „Pasja oczami Marii Magdaleny”. Mile widziane byłyby jednokolorowe tkaniny w kolorach beżu, brązu, czerni, purpury i wszelkich naturalnych odcieni. Ofiarowane materiały należy składać w zakrystii naszego kościoła. 
Za wszelkie dary składamy serdeczne: Bóg Zapłać!. 

ZAPOWIEDZI
Do sakramentalnego zawarcia małżeństwa przygotowują się:
1. Adam BURDAK, kawaler, zam. par. Kościelec,
    Agnieszka Urszula BESTNER, panna, zam. par. Wąbrzeźno MBKP.

2. Oskar Rafał SZCZEPANOWSKI, kawaler, zam. par. Wielkie Radowiska,
    Paulina Barbara KRUŻYŃSKA, panna, zam. par. Wąbrzeźno MBKP.

3. Piotr Kamil IWASZKO, kawaler, zam. par. Wąbrzeźno MBKP,
    Emilia Katarzyna JURKIEWICZ, panna, zam. par. Bydgoszcz.

4. Radosław Piotr HEGER, kawaler, zam. par Wąbrzeźno Św. Ap. Szymona...,
    Dorota Izabela MANEROWSKA, panna, zam. par. Wąbrzeźno MBKP.
Kto wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa w sumieniu jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowego duszpasterza.