1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Czerwcowych, które odprawiamy codziennie w łączności z Msza św. wieczorną o godz. 18.30. 
2. W czwartek na zakończenie eucharystycznych procesji błogosławieństwo wianków i ziół.
3. W piątek przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje post.
4. W sobotę wspomnienie Najświętszego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu przypada 50 rocznica święceń kapłańskich Księdza Biskupa Andrzeja Suskiego. Pamiętajmy o tym i wesprzyjmy modlitwą naszego arcypasterza. 
5. Za tydzień w niedzielę 14 czerwca br. przypada 1 rocznica święceń kapłańskich Ks. Bartłomieja. Dobiega końca rok neoprezbiteratu. Z tej okazji na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 Ks. Bartłomiej udzieli specjalnego błogosławieństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
6. Wiernych którym w przyszłym roku przypadają rodzinne jubileusze i rocznice informujemy, że w biurze parafialnym można już rezerwować terminy Mszy świętych na 2016 rok.
7. Młodzieży planującej wakacje Siostry Służebniczki Maryi proponują udział w „Maryjnych Dniach Młodzieży”, które odbędą się  w dniach od 18 do 23 sierpnia br. w  Luboniu koło Poznania. Szczegółowe informacje można otrzymać od Siostry Nazarii.
8. Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Sianowie, która odbędzie się w sobotę 18 lipca br.. Zapisy przyjmuje i informacji udziela nasz Akolita p. Marcin. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii:www.mbkpwabrzezno.pl   
9. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby remontowe. Bóg Zapłać za złożone ofiary.
10. Wspólnoty Modlitewne naszej parafii zapraszają do adoracji i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w dni powszednie w czasie pomiędzy Mszami porannymi od godz. 7.30 do 8.15.

ZAPOWIEDZI
Do sakramentalnego zawarcia małżeństwa przygotowują się:
1. Mateusz WASILEWSKI, kawaler, zam. par Wąbrzeźno MBKP,
    Emilia Kamila PRZEORSKA, panna, zam. par. Bydgoszcz.

2. Adam WOJNAROWSKI, kawaler, zam. par Gruta,
    Sylwia Anna SZCZUTOWSKA, panna, zam. par. Wąbrzeźno MBKP.

3. Tomasz Przemysław GRZYWACZ, kawaler, zam. par. Wąbrzeźno Św. Ap,
    Patrycja Anna REIWER, panna, zam. par. Wąbrzeźno MBKP.

Kto wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa w sumieniu jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowego duszpasterza.