1. Listopad jest miesiącem refleksji nad przemijaniem i czasem ożywiania naszej modlitewnej łączności ze zmarłymi. Nasz Zbawiciel na Swoją pamiątkę polecił celebrować Mszę świętą, która tak jak Jego ofiara na krzyżu ma moc zgładzić nasze grzechy. Wypełniając to polecenie składamy ofiarę Mszy świętej za naszych zmarłych prosząc dla nich o odpuszczenie win i szczęście wieczne.

 2. Zaduszki roczne można zamawiać w biurze parafialnym do końca listopada.

 3. W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.15 odprawiamy Nabożeństwo Eucharystyczne i Mszą świętą zbiorową za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych można składać do skarbony w ścianie przy głównym wejściu do naszego kościoła.

 4. W poniedziałek 9 listopada przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

 5. We wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, a w środę św. Marcina.

 6. W środę 11 listopada przypada Święto Niepodległości i liturgiczne wspomnienie Św. Marcina. Na Msze święte w tym dniu zapraszamy o godz. 7.00; 8.15 i 18.30.

 7. Dziś podczas parafialnej Sumy święcimy Opłatek Wigilijny roznoszony wiernym w naszej parafii przez panów: Kościelnego
  i Organistę.

 8. W sobotę 14 listopada zapraszamy do naszego kościoła na Wąbrzeski Wieczór Wielbienia Boga, który jak zawsze rozpocznie się o godz. 19.30.

 9. Dziś kolekta na potrzeby remontowe. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby WSD w Toruniu.

 1. Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 i po niej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu do bierzmowania.

Zapraszamy do codziennej adoracji Njświetszego Sakramentu miedzy mszami porannymi w godzinach od 7.30 do 8.15. Modlitwy Renault Scenic Conquest prowadzą:

- w poniedziałek: Wspólnota św. Franciszka;

- we wtorek: Wspólnota św. Antoniego;

- w środę: Rycerstwo Niepokalanej;

- w czwartek: Żywy Różaniec;

- w piątek: Czciciele Miłosierdzia Bożego.

- w sobotę: Wspólnoty Maryjne śpiewają „Godzinki o NMP”.