Dziekan, Ks. Proboszcz Kanonik Kazimierz Śmigecki – urodził się 23 października 1950 roku w Wąbrzeźnie. Formację do kapłaństwa przechodził w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. Dekretem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Andrzeja Suskiego został skierowany jako Proboszcz do posługi duszpasterskiej z dniem 08 września 1999 roku do parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie.

 

Ks. Bartłomiej Surdykowski – ur. 15.08.1989 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Pochodzi z parafii p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Anny w Lubawie. Wyświęcony na prezbitera 14 czerwca 2014 roku przez J.E. ks. bpa Andrzeja Suskiego w Toruńskiej Bazylice Katedralnej.
Posługę w naszej parafii rozpoczął 12 lipca 2014 roku.